Dostawa w 24 h

Zwrot Do 10 dni

Kontakt 24/7

Hotelowy pokój

Uporządkuj według:

Akcesoria hotelowe do pokoju

 

To w pokoju hotelowym goście spędzają znaczną część czasu, dlatego należy zadbać o odpowiednie jego wyposażenie. Poza wygodnymi meblami, istotną rolę odgrywają akcesoria hotelowe. To bardzo często właśnie one decydują o funkcjonalności pomieszczenia. W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć wszystko, co jest niezbędne do zaaranżowania przestrzeni pokoju hotelowego.

 

Od zestawów powitalnych po telewizory hotelowe

 

ALL4HOTELS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponują kompleksowe wyposażenie hoteli. W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroki wybór akcesoriów niezbędnych w każdym pokoju.

 

Proponujemy wysokiej jakości produkty dostępne w wielu wariantach. Pozwoli to dokonać wyboru akcesoriów, które najlepiej wpiszą się w stylistykę danego pomieszczenia hotelowego. W tej kategorii dostępne są m.in.:

 

  • - powitalne zestawy hotelowe – obejmujące tacę główną z wbudowaną podstawką czajnika, miejscem na filiżanki itp.
  • - lodówki pokojowe – pozwalające na przechowywanie produktów spożywczych
  • - lodówki typu minibar – służące do przechowywania trunków
  • - wieszaki antykradzieżowe
  • - telewizory hotelowe.

 

Elementy wyposażenia dla hoteli – jakość za rozsądną cenę

 

Decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym, można liczyć na wysoką jakość produktów dostępnych w rozsądnej cenie. Dzięki temu można wyposażyć pokoje hotelowe bez nadmiernego obciążania budżetu. W zamian otrzymują Państwo asortyment cenionych producentów, który objęty jest gwarancją – nawet 60-miesięczną (w przypadku zakupu produktów marki ALL4HOTELS).

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

1  2  3   następna strona   6