Dostawa w 24 h

Zwrot Do 10 dni

Kontakt 24/7

E-sklep

Kategorie

Uporządkuj według:

Wszystko dla hoteli – sklep internetowy

 

Przed osobami odpowiedzialnymi za urządzanie pomieszczeń hotelowych stoi ogromne wyzwanie. Niezbędne są akcesoria hotelowe, które pozwolą wyposażyć pokoje. Istotną rolę odgrywa tutaj nie tylko atrakcyjny design, ale i praktyczność. Dlatego do zakupu elementów wyposażenia należy podejść z należytą uwagą. Dzięki temu uda się stworzyć nie tylko przyjemne wnętrze, ale również niezwykle funkcjonalne.

 

Kompleksowe wyposażenie hotelu – niezbędne produkty w jednym miejscu

 

Firma ALL4HOTELS prowadzi sprzedaż internetową produktów, które składają się na wyposażenie hoteli. W jednym miejscu znajdziesz wiele praktycznych akcesoriów przydatnych gościom hotelowym podczas pobytu w obiekcie.

 

W naszej ofercie znaleźć można m.in. takie produkty jak:

 

  • - chłodziarki hotelowe
  • - lodówki pokojowe
  • - minibary hotelowe
  • - sejfy hotelowe i skrytki depozytowe
  • - suszarki hotelowe.

 

Warto zwrócić uwagę również na zestawy powitalne oraz bogaty asortyment, jeśli chodzi o łazienki hotelowe.

 

Akcesoria hotelowe – wysoka jakość produktów

 

W ALL4HOTELS nie uznajemy kompromisów. Dlatego oferowane w sklepie internetowym produkty wyróżnia wysoka jakość. Cały asortyment pochodzi od renomowanych producentów ­– brytyjskich i francuskich. Wśród elementów wyposażenia dla hoteli znajdują się również produkty, których producentem jest ALL4HOTELS.

 

Wszystkie dostępne w ofercie akcesoria hotelowe powstają z dbałością o najmniejszy szczegół. Są starannie wykonane i wytrzymałe. Wyróżniają się przy tym ciekawym designem, dzięki czemu będą pasować zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i zabytkowych obiektów.

 

Nie tylko dla hoteli

 

Chociaż nasze produkty powstają przede wszystkim z myślą o hotelach, z oferty mogą skorzystać również inne obiekty. Dostępne w asortymencie hotelowe zestawy do prasowania, skrytki depozytowe, suszarki hotelowe czy wieszaki antykradzieżowe, jako elementy wyposażenia świetnie sprawdzą się również w eleganckich i ekskluzywnych pensjonatach.

 

Proponujemy szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

1  2  3   następna strona   13