PROFESJONALIZM

Profesjonalne
wyposażenie hotelu -
jakość za rosądną cenę

Mamy świadomość, że jakość charakteryzująca wyposażenie hotelowe – niezależnie od tego, czy są to minibary, lodówka hotelowa do zabudowy czy kosze łazienkowe – odgrywa ogromną rolę. Wpływa nie tylko na wygodę użytkowania, ale również na prestiż obiektu hotelowego. Z tego powodu w naszej ofercie dostępne są wyłącznie bardzo dobrej jakości produkty pochodzące renomowanych producentów oraz asortyment sygnowany naszą marką.

PRODUCENT

Co możemy Państwu zaproponować?

  • wyposażenie pokoi, np. dostawki hotelowe, czajniki hotelowe, zestawy powitalne czy prasowalnice,
  • wyposażenie łazienek hotelowych, np. kosze łazienkowe, suszarki do włosów oraz szczotki toaletowe,
  • wyposażenie zewnętrzne, np. kosze, ławki, czy stojaki na rowery. 

Asortyment dobieramy starannie i ważnie – tak, by wyróżniał się niezawodnością oraz trwałością. Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta – nawet do 60 miesięcy (w zależności od wybranego asortymentu).

NASZ TEAM

Bartłomiej Głodek

Prezes zarządu

Reprezentuję spółkę, koordynuję pracę całego zespołu i dbam o dobre relacje z partnerami i klientami. Moim celem jest nieustanny rozwój – zarówno mój, jak i pracowników.

Paweł Kieliszczyk

Dyrektor handlowy

Jestem częścią ALL4HOTELS niemal od początku istnienia firmy. Odpowiadam za politykę handlową firmy, zarządzam działem handlowym, opracowuję strategię i plany sprzedaży oraz nadzoruję ich realizację. Na pierwszym miejscu stawiam zawsze profesjonalizm. 

Daniel Szot

Kierownik magazynu

Nadzór i kontrola nad wszelkimi działaniami w obszarze magazynu jest w moich rękach. Dbam o planowanie, prowadzenie i koordynację czynności związanych z uzupełnianiem zapasów, magazynowaniem oraz dystrybucją.

Monika Mostowska

SENIOR ACCOUNT MANAGER

Branża HoReCa znana mi jest od lat. Chęć rozwoju spowodowała, że jestem częścią ALL4HOTELS. Dbam o dobre relacje z kontrahentami, potrafię słuchać ich potrzeb oraz realizować zamierzone cele. Motywacja to moje drugie imię. 

PRZYJAŹŃ

motywuje do działania

ZAUFANIE

buduje każdą relację

BIZNES

to zaufanie i przyjaźń

SUKCES TO LUDZIE.

O NAS

IDEA

Siłą firmy ALL4HOTELS jest zespół profesjonalistów, którzy posiadają zarówno wiedzę merytoryczną jak i praktyczną. Dlatego też, możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiednich elementów do pokoi hotelowych, łazienek czy sal bankietowych. Znamy specyfikę branży hotelarskiej i dlatego doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów – oferowane produkty są wyjściem naprzeciw oczekiwaniom.

PREZENTACJE

Jako grupa specjalistów, zapewniamy doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie współpracy: od momentu przygotowania oferty aż do końca realizacji zamówienia. Wiemy, jak ważna jest komunikacja, dlatego też przeprowadzamy konsultacje, by poznać jak wymagania Klienta i w 100% sprostać jego oczekiwaniom.

NASZE MARKI

ZAPYTAJ O PRODUKT