Dostawa w 24 h

Zwrot Do 10 dni

Kontakt 24/7

Zestawy powitalne

Uporządkuj według:

Zestawy powitalne – akcesoria, które podniosą prestiż hotelu

 

Liczy się pierwsze wrażenie, dlatego warto zadbać o pozytywny wizerunek już na wstępie. Z pomocą przychodzą zestawy powitalne  umieszczane w każdym pokoju hotelowym. Choć taki element wyposażenia pomieszczenia może być tylko szczegółem, istota tkwi w detalach. To właśnie takie akcesoria hotelowe jak zestaw powitalny sprawiają, że goście czują się komfortowo – niczym we własnym domu.

 

Powitalne zestawy hotelowe – szeroki wybór produktów

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy gotowe powitalne zestawy hotelowe dostępne w wielu wariantach. Dzięki temu można łatwo dopasować konkretny zestaw, uwzględniając m.in. stylistykę obiektu hotelowego czy budżet. Najbardziej klasyczne zestaw można zakupić już od 160 zł.

 

Każdy zestaw powitalny różni się wymiarami czy kształtem i rozmieszczeniem poszczególnych elementów. Wszystkie jednak są zestawami, w których czajniki hotelowe zintegrowane są z tacą – dla większej wygodny i mniejszego ryzyka kradzieży. Ponadto mają wydzielone miejsce na filiżanki i kubki oraz przybornik na saszetki z herbatą, kawą i łyżeczki.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.