Dostawa w 24 h

Zwrot Do 10 dni

Kontakt 24/7

Sejfy depozytowe i meblowe

Uporządkuj według:

Sejfy hotelowe – w trosce o bezpieczeństwo gości

 

Goście przebywający w hotelu chcą czuć się bezpiecznie. Zabierając ze sobą kosztowności – pieniądze czy wartościową biżuterię – liczą na ich odpowiednie przechowywanie. Aby zapewnić gościom komfort i podnieść prestiż hotelu, warto pokoje wyposażyć w sejfy hotelowe. To jeden z podstawowych elementów, jakie składają się na wyposażenie hoteli – jeśli właściciele/zarządcy mają na uwadze dobro swoich gości.

 

Sejfy meblowe i skrytki depozytowe – odpowiednio zabezpieczone

 

Poza ofertą na pokojowe sejfy hotelowe na kod, mamy w sprzedaży także inne modele. Oferowane przez nas sejfy meblowe oraz skrytki depozytowe mają niezbędne atesty. Są zgodne z obowiązującymi normami, zapewniając bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom. Z uwagi na odpowiednie zabezpieczenia, sejfy meblowe i skrytki depozytowe pozwalają na przechowywanie m.in. banknotów, ważnych dokumentów, biżuterii oraz wielu innych.

 

Jeśli chodzi o sejfy meblowe, zapewniają one nie tylko ochronę przed przypadkowym otwarciem, ale również są dobrze zabezpieczone od ognia. Natomiast skrytki depozytowe oraz tzw. sejf wrzutowy posiadają też zabezpieczenia przeciw „wędkowaniu”.

 

Sejfy hotelowe dostosowane do potrzeb

 

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór sejfów hotelowych. Dostępne w wielu wymiarach oraz różnej pojemności, można dopasować do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

 

Na wszystkie produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.